KADENCJA 2015-2020

ORGANY ORŁ PZŁ W RADOMIU


Prezydium Okręgowej Rady Łowieckiej

Wlazło Wiesław - Prezes, Piotrowski Andrzej - V-ce Prezes, Pastuszka Adam - Sekretarz.



Członkowie Okręgowej Rady Łowieckiej
Adamczyk Marzanna, Bilewski Jan Wojciech, Grzybowski Zbigniew, Jamróz  Zbigniew, Komorowski Jacek, Kwiatkowski Krzysztof, Mroczkowski Artur, Sot Tomasz. 

 


Zarząd Okręgowy
Szymański Wojciech - Przewodniczący.
Dyjas Konrad,  Jędrzejczyk Mieczysław,  Stankiewicz Paweł – członkowie.


Okręgowa Komisja Rewizyjna
Łoszczyk Janusz – Przewodniczący.
Członkowie: Myszka Eugeniusz, Długosz Jacek, Cywka Albin, Cedzyński Włodzimierz, Śmiechowski Krzysztof, Panek Aleksander, Gębka Waldemar.


Zespół Okręgowego Rzecznika Dyscyplinarnego
Ochal Romuald – Okręgowy Rzeczki Dyscyplinarny.
Sołtysiak Andrzej, Szwalbe Karol – Zastępcy Okręgowego Rzecznika Dyscyplinarnego.


Okręgowy Sąd Łowiecki
Potocki Paweł – Prezes Okręgowego Sądu Łowieckiego.
Kozak Wacław, Motyl Marian – Zastępcy Prezesa Okręgowego Sądu Łowieckiego.
Członkowie: Stobiecki Andrzej, Drotkiewicz Bartłomiej (do 2015r), Pastuszka Artur, Pracki Andrzej, Stolarek Marek.

Rzecznik Prasowy
Hubert Ogar

KOMISJE PROBLEMOWE ORŁ PZŁ W RADOMIU

Komisja Hodowlana:
Grzybowski Zbigniew – Przewodniczący
Członkowie: Żarkowski Konrad, Niebrzydowski Artur, Sasal Włodzimierz, Madej Dariusz,               Jamróz Zbigniew.


Komisja Kynologiczna:
Mąkosa Konrad – Przewodniczący
Członkowie: Badowski Krzysztof, Mucha Piotr, Bilewski Wojciech, Rudkowski Leopold, Fidos Tomasz, Ćmiel Patryk (do 2017r.), Skoczylas Paweł (do 2017r.),  Winiarski Dariusz (do 2017r.),  Bartha Piotr (od 2017 r.), Cichoń Kamil (od 2017 r.), Wdowski Tomasz (od 2017 r.).


Komisja Oceny Trofeów:
Mucha Piotr - Przewodniczący
Członkowie: Sot Tomasz, Gierasiński Józef, Michalewski Sławomir, Białkowski Janusz,
Kwiatkowski Krzysztof, Karolak Włodzimierz, Adamczyk Jacek, Szymański Wojciech.


Komisja Kultury i Szkolenia:
Ogar Hubert – Przewodniczący
Członkowie: Wolszczak Waldemar, Michalewski Przemysław, Kurowski Arkadiusz, Kustrzepa Jerzy, Adamczyk Marzanna.


Komisja Strzelecka:
Żyłka Tadeusz – Przewodniczący  
Członkowie: Madej Andrzej, Koziak Jan, Korczak Tomasz, Kokoszkiewicz Marian, Kubik
Ireneusz, Oleksik Marcin, Madej Jakub, Olender Robert.