WYNIKI ZAWODÓW 2018

Mistrzostwa Polski Sadowników w Strzelectwie Śrutowym 04.08.2018

Kwalifikacja sadowników

Kwalifikacja sympatyków 

- Piotr Sosiński – 57  pkt.

 -Tomasz Sot – 57 pkt.

- Artur Altawęgier – 56 pkt.

- Paweł Krawczyk – 57 pkt.

- Marcin Szczepański - 55 pkt.

-  Robert Olęder – 56 pkt.

-  Wiesław Damaz -  54 pkt.

- Jakub Madej – 56  pkt.

- Jan Jasiorowski – 51 pkt.

- Dariusz Winiarski – 56 pkt.

- Krzysztof Jasiński -  50 pkt.

- Bartłomiej Borysiuk – 54 pkt.

- Łukasz Górski – 48 pkt.

- Konrad Jakubiak – 54 pkt.

- Piotr Kowalczyk – 48 pkt.

- Wojciech Chanusz – 53 pkt.

-  Marek Ostrowski – 47 pkt.

- Marcin Zieliński – 52 pkt.

- Maciej Petrykowski – 47 pkt.

- Michał Dudek – 52 pkt.

- Mateusz Granza – 47 pkt.

- Janusz Bartłomiej Szczepański – 52  pkt.

-  Jan Kozłowski – 47 pkt.

-  Zbigniew Grzybowski – 50  pkt.

- Tomasz Korczak – 46 pkt.

- Zygmunt Kołodziejczyk – 50  pkt.

- Artur Bajerowski –  45 pkt.

- Michał Szydłowski – 49 pkt.

- Jacek Derlak – 45 pkt.

- Dariusz Dziewit – 49 pkt.

- Michał Sadowski – 43 pkt.

- Zdzisław Krasniewski – 49 pkt.

- Marcin Bednarek – 43 pkt.

- Grzegorz Kołtun – 48  pkt.

- Jerzy Jasiorowski – 42  pkt.

- Krzysztof Waszczuk – 47 pkt.

- Paweł Turczyn – 39 pkt.

- Hubert Mężyk –47  pkt.

- Sławosz Rup – 38 pkt.

- Tadeusz Żyłka – 47 pkt.

- Bartosz Ilczuk – 37 pkt.

- Jerzy Dudek – 46 pkt.

- Mariusz Sobka – 37 pkt.

- Dariusz Nowak – 46 pkt.

- Marek Beliniak – 35 pkt.

- Rafał Szydłowski – 44  pkt.

- Maciej Derlak – 34 pkt.

- Wojciech Mankiewicz – 43 pkt.

- Szymon Korczak – 34 pkt.

- Mateusz Barszcz – 41 pkt.

- Jarosław Janowski – 34 pkt.

-  Wojciech Banaszczak – 41 pkt.

- Krzysztof Czarnecki – 33 pkt.

- Paweł Barwicki – 40 pkt.

- Waldemar Żółcik – 20 pkt.

- Jakub Słoboniński – 39 pkt.

- Grzegorz Łukasiak – 19 pkt.

- Mariusz Rucki –  37 pkt.

-  Marek Grzyb – 17 pkt.

- Adam Wąsowicz – 33 pkt.

 

- Bartłomiej Panek – 26  pkt.

 

- Marcin Woźniak – 15 pkt.

          Zawody Grand Prix Konkurencji SKEET o Puchar  Przewodniczącego ZO PZŁ w Radomiu

 

Tabela wyników z poszczególnych etapów Zawodów Grand Prix Konkurencji Skeet o Puchar Przewodniczącego ZO PZŁ w Radomiu

 

Zawodnik

Wyniki 12.08.2018

Wyniki 19.08.2018

Wyniki 26.08.2018

Wyniki 02.09.2018

Wyniki 09.09.2018

Suma trzech najwyższych wyników

1

Robert Jędral

298

305

305

 

305

915

2

Piotr Sosiński

300

286

   

275

861

3

Jakub Samborski

 

293

272

272

287

852

4

Robert Olender

 

265

 

285

298

848

5

Ireneusz Kubik

260

260

286

283

265

834

6

Dariusz Kostrzewa

255

275

279

276

270

830

7

Michał Dudek

265

275

250

260

289

829

8

Marcin Zieliński

265

277

 

235

275

817

9

Jan Jasiorowski

260

284

265

255

 

809

10

Zbigniew Grzybowski

250

270

 

274

 

794

11

Dariusz Winiarski

265

265

 

260

 

790

12

Rajmund Cieślak

296

245

 

245

 

786

13

Paweł Nowicki

265

 

270

250

 

785

14

Dariusz Dziewit

205

250

240

 

260

750

15

Grzegorz Kołtun

 

240

235

210

265

740

16

Jacek Warchoł

245

260

215

160

 

720

17

Monika Szymkiewicz

240

225

205

 

235

700

18

Paweł Barwicki

225

235

230

215

230

695

19

Wojciech Banaszek

200

225

235

210

200

670

20

Tadeusz Żyłka

220

 

225

 

205

650

21

Adrian Wiosna

195

200

220

210

210

640

22

Patryk Ćmiel

   

205

215

220

640

23

Paweł Krawczyk

279

270

     

549

24

Bartosz Kubik

   

250

 

291

541

25

Tomasz Korczak

225

250

     

475

26

Wojciech Gassowski

 

255

220

   

475

27

Mateusz Barszcz

235

220

     

455

28

Jakub Hanusz

   

293

   

293

29

Marcin Kwaśniwski

277

       

277

30

Hubert Pawłowski

265

       

265

31

Konrad Jakubiak

255

       

255

32

Wojciech Hanusz

   

240

   

240

 

Wyniki V Zawodów Grand Prix Konkurencji SKEET 09.09.2018

Lokata

 

Imię i nazwisko

 

Wyniki strzelań

Premia

Wynik końcowy

1

-Robert Jędral 

295 pkt.

10 pkt.

305 pkt.

2

-Robert Olender

290 pkt.

8 pkt.

298 pkt.    

3

-Bartosz Kubik

285 pkt.

6 pkt.

291 pkt.

4

-Michał Dudek

285 pkt.

4 pkt.

289 pkt.

5

-Jakub Samborski

285 pkt.

2 pkt.

287 pkt.

6

-Piotr Sosiński

275 pkt.

 

275 pkt.

7

-Marcin Zieliński

275 pkt.

 

275 pkt.

8

-Dariusz Kostrzewa

270 pkt.

 

270 pkt.

9

-Ireneusz Kubik

265 pkt.

 

265 pkt.

10

-Grzegorz Kołtun

265 pkt.

 

265 pkt.

11

-Dariusz Dziewit

260 pkt.

 

260 pkt.

12

-Monika Szymkiewicz 

235 pkt.

 

235 pkt.

13

-Paweł Barwicki         

230 pkt.

 

230 pkt.

14

-Patryk Ćmiel

220  pkt.

 

220  pkt.

15

-Adrian Wiosna

210 pkt.

 

210 pkt.

16

-Tadeusz Żyłka

205 pkt.

 

205 pkt.

17

-Wojciech Banaszek

200 pkt.

 

200 pkt.

 

Wyniki IV Zawodów Grand Prix Konkurencji SKEET 02.09.2018

Lokata

 

Imię i nazwisko

 

Wyniki strzelań

Premia

Wynik końcowy

1

-Robert Olender

275 pkt.

10 pkt.

285 pkt.    

2

-Ireneusz Kubik

275 pkt.

8 pkt.

283 pkt.

3

-Dariusz Kostrzewa

270 pkt.

6 pkt.

276 pkt.

4

-Zbigniew Grzybowski

270 pkt.

4 pkt.

274  pkt.

5

-Jakub Samborski

270 pkt.

2 pkt.

272 pkt.

6

-Dariusz Winiarski

260 pkt.

 

260 pkt.

7

-Michał Dudek

260 pkt.

 

260 pkt.

8

-Jan Jasiorowski

255 pkt.

 

255 pkt.

9

-Paweł Nowicki

250 pkt.

 

250 pkt.

10

-Rajmund Cieślik

245 pkt.

 

245 pkt.

11

-Marcin Zieliński

235 pkt.

 

235 pkt.

12

-Patryk Ćmiel

225 pkt.

 

225 pkt.

13

-Paweł Barwicki         

215 pkt.

 

215 pkt.

14

-Wojciech Banaszek

210 pkt.

 

210 pkt.

15

-Grzegorz Kołtun

210 pkt.

 

210 pkt.

16

-Adrian Wiosna

210 pkt.

 

210 pkt.

17

-Jacek Warchoł

160 pkt.

 

160 pkt.

 

Wyniki III Zawodów Grand Prix Konkurencji SKEET 26.08.2018

Lokata

 

Imię i nazwisko

 

Wyniki strzelań

Premia

Wynik końcowy

1

-Robert Jędral

295 pkt.

10 pkt.

305 pkt.    

2

-Jakub Hanusz

285 pkt.

8 pkt.

293 pkt.

3

-Ireneusz Kubik

280 pkt.

6 pkt.

286 pkt.

4

-Dariusz Kostrzewa

275 pkt.

4 pkt.

279 pkt.

5

-Jakub Samborski

270 pkt.

2 pkt.

 272 pkt.

6

-Paweł Nowicki

270 pkt.

   270 pkt.

7

-Jan Jasiorowski

265 pkt.

  260 pkt.

8

-Bartosz Kubik 

250 pkt.

   250 pkt.

9

-Michał Dudek

250 pkt.

   250 pkt.

10

-Wojciech Hanusz

240 pkt.

   240 pkt.

11

-Dariusz Dziewit

240 pkt.

 

 240 pkt.

12

-Wojciech Banaszek

235 pkt.

 

 235 pkt.

13

-Grzegorz Kołtun

235 pkt.

 

 235 pkt.

14

-Paweł Barwicki         

230 pkt.

 

 230 pkt.

15

-Tadeusz Żyłka

225 pkt.

 

 225 pkt.

16

-Wojciech Gąssowski    

220 pkt.

 

 220 pkt.

17

-Adrian Wiosna

220 pkt.

 

 220 pkt.

18

-Jacek Warchoł

215 pkt.

 

 215 pkt.

19

-Monika Szymkiewicz

205 pkt.

 

 205 pkt.

20

-Patryk Ćmiel

205 pkt.

 

 205 pkt.

 

Wyniki II Zawodów Grand Prix Konkurencji SKEET 19.08.2018

Lokata

 

Imię i nazwisko

 

Wyniki strzelań

Premia

Wynik końcowy

1

-Robert Jędral

295 pkt.

10 pkt.

305 pkt.    

2

-Jakub Samborski

285 pkt.

8 pkt.

293 pkt.

3

-Piotr Sosiński

280 pkt.

6 pkt.

286 pkt.

4

-Jan Jasiorowski

280 pkt.

4 pkt.

284 pkt. 

5

-Marcin Zieliński

275 pkt.

2 pkt.

277 pkt.

6

-Dariusz Kostrzewa

275 pkt.

 

275 pkt.

7

-Michał Dudek

275 pkt.

 

275 pkt.

8

-Paweł Krawczyk

270 pkt.

 

270 pkt.

9

-Zbigniew Grzybowski

270 pkt.

 

270 pkt.

10

- Robert Olender

265 pkt.

 

265 pkt.

11

-Dariusz Winiarski

265 pkt.

 

265 pkt.

12

-Jacek Warchoł

260 pkt.

 

260 pkt.

13

-Ireneusz Kubik

260 pkt.

 

260 pkt.

14

- Wojciech Gąssowski    

255 pkt.

 

255 pkt.

15

-Tomasz Korczak

250 pkt.

 

250 pkt.

16

-Dariusz Dziewit

250 pkt.

 

250 pkt.

17

-Rajmund Cieślak

245 pkt.

 

245 pkt.

18

-Grzegorz Kołtun

240 pkt.

 

240 pkt.

19

-Paweł Barwicki         

235 pkt.

 

235 pkt.

20

-Monika Szymkiewicz

225 pkt.

 

225 pkt.

21

-Wojciech Banaszek

225 pkt.

 

225 pkt.

22

-Mateusz Barszcz

220 pkt.

 

220 pkt.

23

-Adrian Wiosna

200 pkt.

 

200 pkt.

 

Wyniki I Zawodów Grand Prix Konkurencji SKEET 12.08.2018

Lokata

 

Imię i nazwisko

 

Wyniki strzelań

Premia

Wynik końcowy

1

-Piotr Sosiński

290 pkt.

10 pkt.

300 pkt.

2

-Robert Jędral

290 pkt.

8 pkt.

298 pkt.

3

-Rajmund Cieślak

290 pkt.

6 pkt.

296 pkt.

4

-Paweł Krawczyk

275 pkt.

4 pkt.

279 pkt.

5

-Marcin Kwaśniewski

275 pkt.

2 pkt.

277 pkt.

6

-Dariusz Winiarski

265 pkt.

 

265 pkt.

7

-Michał Dudek

265 pkt.

 

265 pkt.

8

-Marcin Zieliński

265 pkt.

 

265 pkt.

9

-Hubert Pawłowski

265 pkt.

 

265 pkt.

10

-Paweł Nowicki

265 pkt.

 

265 pkt.

11

-Jan Jasiorowski

260 pkt.

 

260 pkt.

12

-Ireneusz Kubiak

260 pkt.

 

260 pkt.

13

-Konrad Jakubiak

255 pkt.

 

255 pkt.

14

-Dariusz Kostrzewa

255 pkt.

 

255 pkt.

15

-Zbigniew Grzybowski

250 pkt.

 

250 pkt.

16

-Jacek Warchoł

245 pkt.

 

245 pkt.

17

-Monika Szymkiewicz

240 pkt.

 

240 pkt.

18

-Mateusz Barszcz

235 pkt.

 

235 pkt.

19

-Tomasz Korczak

225 pkt.

 

225 pkt.

20

-Paweł Barwicki

225 pkt.

 

225 pkt.

21

-Tadeusz Żyłka

220 pkt.

 

220 pkt.

22

-Dariusz Dziewit

205 pkt.

 

205 pkt.

23

-Wojciech Banaszek

200 pkt.

 

200 pkt.

24

-Adrian Wiosna

195 pkt.

 

195 pkt.


Zawody strzeleckie  ,,Zakończenie sezonu’’ 14.10.2018 r. 

Klasa Open

Lp.

Imię i nazwisko

Krąg

Krąg dublet

Oś dublet

Suma

1

Kubik Bartosz

18

13

15

10

56

2

Olender Robert

20

12

15

8

55

3

Hanusz Wojciech

17

10

17

8

52

4

Jędrusik Janusz

17

12

15

7

51

5

Winiarski Dariusz

18

13

15

5

51

6

Jakubiak Konrad

19

10

15

9

53

7

Kubik Ireneusz

16

10

13

7

46

8

Żyłka Tadeusz

16

10

12

7

44

Klasa Powszechna

Lp.

Imię i nazwisko

Krąg

Krąg dublet

Oś dublet

Suma

1

Barwicki Paweł

17

11

15

7

50

2

Wiosna Adrian

15

11

14

7

47

3

Warchoł Jacek

18

11

11

3

43

4

Zdzisław Kwaśniewski

14

6

12

7

39

5

Sałbut Dominik

12

11

12

4

39

6

Dębski Andrzej

4

2

7

3

16