Treningi strzeleckie kół

 

HARMONOGRAM  STRZELAŃ  KÓŁ ŁOWIECKICH  SEZON 2019 

 

 

                   

 

Lp.

Data

Godzina od 9,00 do 13,00

Godzina od 13,30 do 18,00

Uwagi

1

30.03.2019

KŁ Trop Białobrzegi

   

2

31.03.2019

KŁ Zamek Iłża

   

3

05.04.2019

 

KŁ Daniel Radom

 piątek

4

06.04.2019

KŁ Przepiórka Sienno  

   

5

07.04.2019

KŁ Róg Ciepielów

   

6

13.04.2019

KŁ Jenot Grójec

   

7

14.04.2019

KŁ Cyranka Grójec

   

8

28.04.2019

KŁ Przesmyk Zwoleń

   

9

04.05.2019

KŁ Ryś Radom

   

10

05.05.2019

KŁ Rosomak Radom

   

11

10.05.2019

 

KŁ Św. Hubert Radom

 piątek

12

11.05.2019

KŁ Sokół Radom

   

13

12.05.2019

KŁ Kuropatwa Zwoleń

   

14

17.05.2019

 

KŁ Sokół Grójec

 piątek 

15

18.05.2019

KŁ Darz Bór Białobrzegi

   

16

19.05.2019

KŁ Łoś Kozietuły

   

17

24.05.2019

 

KŁ Bór Grójec

 piątek

18

25.05.2019

KŁ Batalion Grójec

   

19

26.05.2019

KŁ Bażant Radom  

   

20

31.05.2019

 

KŁ Głuszec Radom

 piątek

21

02.06.2019

KŁ Niedźwiedź Wierzbica

   

22

14.06.2019

 

KŁ Soból Szydłowiec

 piątek

23

15.06.2019

KŁ Krępianka Lipsko

   

24

16.06.2019

KŁ Sarna Nowe Miasto

   

25

21.06.2019

 

KŁ Sokół Pionki

 piątek

26

22.06.2019

KŁ Dzik Nowe Miasto

   

27

23.06.2019

KŁ Ogar Sułkowice

   

28

28.06.2019

 

KŁ Uroczysko Biele Kozienice

 piątek

29

29.06.2019

KŁ Proch Pionki

   

30

30.06.2019

KŁ Bażant Pionki

   

31

12.07.2019

 

KŁ Żubr Czarnolas

 piątek

32

13.07.2019

KŁ Powiślak Lipsko

   

33

14.07.2019

KŁ Bażant Warka

   

34

19.07.2019

 

KŁ Piżmak Radom

 piątek

35

20.07.2019

KŁ Wrzos Radom

   

36

21.07.2019

KŁ Łoś Radom  

   

37

26.07.2019

 

KŁ Oczeret Radom

 piątek

38

27.07.2019

KŁ Lis Radom

   

39

28.07.2019

KŁ Szarak Radom

   

40

04.08.2019

KŁ Łucznik Radom  

   

41

09.08.2019

 

KŁ Las Radom

 piątek

42

10.08.2019

KŁ Szarak Kozienice

   

43

11.08.2019

KŁ Knieja Warka

   

44

16.08.2019

 

KŁ Jenot Odrzywół

 piątek

45

17.08.2019

KŁ Ostoja Radom  

   

46

18.08.2019

KŁ Knieja Dobieszyn

   

47

23.08.2019

 

KŁ Sokół Przysucha

 piątek

48

24.08.2019

KŁ Dzik Gościeńczyce

   

49

25.08.2019

KŁ Dzik Kolonia Ossa

   

50

30.08.2019

 

KŁ Drop Wolanów

 piątek

51

31.08.2019

KŁ Dzik Przysucha

   

 

- myśliwi niestowarzyszeni czwartki od godziny 10,00 do 18,00