Treningi strzeleckie kół

 

HARMONOGRAM  STRZELAŃ  KÓŁ ŁOWIECKICH  SEZON 2020

 

Lp.

Data

Nazwa Koła Łowieckiego oraz godziny treningu

Dzień tygodnia

900-1200

1200-1500

1500-1800

 

 

1

18.07.20

Bór Grójec

Sokół Grójec

Łoś Kozietuły

sobota

 

2

19.07.20

  

Bażant Warka

niedziela

 

3

22.07.20

  

Traper Pieńki

środa

 

4

24.07.20

  

Cyranka Grójec

piątek

 

5

25.07.20

Knieja Warka

Ogar Sułkowice

Trop Białobrzegi

sobota

 

6

26.07.20

  

Jenot Grójec

niedziela

 

7

29.07.20

  

Daniel Radom

środa

 

8

05.08.20

  

Łoś Radom

środa

 

9

07.08.20

  

Głuszec Radom

piątek

 

10

08.08.20

Bażant Pionki

Drop Wolanów

Bażant Radom

sobota

 

11

09.08.20

Przesmyk Zwoleń

 

Rosomak Radom

niedziela

 

12

12.08.20

  

Jenot Odrzywół

środa

 

13

14.08.20

  

Knieja Dobieszyn

piątek

 

14

16.08.20

Róg Ciepielów

 

Ryś Radom

niedziela

 

15

19.08.20

  

Sokół Przysucha

środa

 

16

21.08.20

  

Dzik Nowe Miasto

piątek

 

17

22.08.20

Dzik Przysucha

Łucznik Radom

Lis Radom

sobota

 

18

23.08.20

Powiślak Lipsko

 

Krępianka Lipsko

niedziela

 

19

26.08.20

  

Dzik Gościeńczyce

środa

 

20

28.08.20

  

Las Radom

piątek

 

21

29.08.20

Darz Bór Białobrzegi

Oczeret Radom

WKŁ Batalion Grójec

sobota

 

22

30.08.20

Niedźwiedź Wierzbica

 

Sokół Radom

niedziela

 

23

02.09.20

  

Ostoja Radom

środa

 

24

04.09.20

  

Piżmak Radom

piątek

 

25

05.09.20

Sokół Pionki

Soból Szydłowiec

Proch Pionki

sobota

 

26

06.09.20

Przepiórka Sienno

 

Szarak Radom

niedziela

 

27

09.09.20

  

Dzik Kolonia Ossa

środa

 

28

11.09.20

  

Jaźwiec Starosiedlice

piątek

 

29

12.09.20

Uroczysko Biele Kozienice

Św. Hubert Radom

WKŁ Wrzos Radom

sobota

 

30

13.09.20

Zamek Iłża

 

Kuropatwa Zwoleń

niedziela

 

31

16.09.20

  

Czajka Złota Góra

środa

 

32

18.09.20

  

Szary Iłża

piątek

 

33

19.09.20

Basior Radom

Hubert Lipsko

Wilk Jastrzębia Stara

sobota

 

34

20.09.20

Szarak Kozienice

 

Żubr Czarnolas

niedziela

 

35

23.09.20

  

Daniel Brzęźce

środa

 

36

25.09.20

  

Orzeł Wałsnów

piątek

 

37

26.09.20

Ostoja Chlewiska

WKŁ Sarna Nowe Miasto

 

sobota

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM  STRZELAŃ  KÓŁ ŁOWIECKICH  SEZON 2019 

 

 

                   

 

Lp.

Data

Godzina od 9,00 do 13,00

Godzina od 13,30 do 18,00

Uwagi

1

30.03.2019

KŁ Trop Białobrzegi

  

2

31.03.2019

KŁ Zamek Iłża

  

3

05.04.2019

 

KŁ Daniel Radom

 piątek

4

06.04.2019

KŁ Przepiórka Sienno  

  

5

07.04.2019

KŁ Róg Ciepielów

  

6

13.04.2019

KŁ Jenot Grójec

  

7

14.04.2019

KŁ Cyranka Grójec

  

8

28.04.2019

KŁ Przesmyk Zwoleń

  

9

04.05.2019

KŁ Ryś Radom

  

10

05.05.2019

KŁ Rosomak Radom

  

11

10.05.2019

 

KŁ Św. Hubert Radom

 piątek

12

11.05.2019

KŁ Sokół Radom

  

13

12.05.2019

KŁ Kuropatwa Zwoleń

  

14

17.05.2019

 

KŁ Sokół Grójec

 piątek 

15

18.05.2019

KŁ Darz Bór Białobrzegi

  

16

19.05.2019

KŁ Łoś Kozietuły

  

17

24.05.2019

 

KŁ Bór Grójec

 piątek

18

25.05.2019

KŁ Batalion Grójec

  

19

26.05.2019

KŁ Bażant Radom  

  

20

31.05.2019

 

KŁ Głuszec Radom

 piątek

21

02.06.2019

KŁ Niedźwiedź Wierzbica

  

22

14.06.2019

 

KŁ Soból Szydłowiec

 piątek

23

15.06.2019

KŁ Krępianka Lipsko

  

24

16.06.2019

KŁ Sarna Nowe Miasto

  

25

21.06.2019

 

KŁ Sokół Pionki

 piątek

26

22.06.2019

KŁ Dzik Nowe Miasto

  

27

23.06.2019

KŁ Ogar Sułkowice

  

28

28.06.2019

 

KŁ Uroczysko Biele Kozienice

 piątek

29

29.06.2019

KŁ Proch Pionki

  

30

30.06.2019

KŁ Bażant Pionki

  

31

12.07.2019

 

KŁ Żubr Czarnolas

 piątek

32

13.07.2019

KŁ Powiślak Lipsko

  

33

14.07.2019

KŁ Bażant Warka

  

34

19.07.2019

 

KŁ Piżmak Radom

 piątek

35

20.07.2019

KŁ Wrzos Radom

  

36

21.07.2019

KŁ Łoś Radom  

  

37

26.07.2019

 

KŁ Oczeret Radom

 piątek

38

27.07.2019

KŁ Lis Radom

  

39

28.07.2019

KŁ Szarak Radom

  

40

04.08.2019

KŁ Łucznik Radom  

  

41

09.08.2019

 

KŁ Las Radom

 piątek

42

10.08.2019

KŁ Szarak Kozienice

  

43

11.08.2019

KŁ Knieja Warka

  

44

16.08.2019

 

KŁ Jenot Odrzywół

 piątek

45

17.08.2019

KŁ Ostoja Radom  

  

46

18.08.2019

KŁ Knieja Dobieszyn

  

47

23.08.2019

 

KŁ Sokół Przysucha

 piątek

48

24.08.2019

KŁ Dzik Gościeńczyce

  

49

25.08.2019

KŁ Dzik Kolonia Ossa

  

50

30.08.2019

 

KŁ Drop Wolanów

 piątek

51

31.08.2019

KŁ Dzik Przysucha

  

 

- myśliwi niestowarzyszeni czwartki od godziny 10,00 do 18,00