-  AKTUALNOŚCI  -

Aktualności

UWAGA LEGITYMACJE PZŁ

Niniejszym informujemy, że przedłużony został okres ważności starych legitymacji członkowskich Polskiego Związku Łowieckiego do dnia 31 grudnia 2019 roku. W załączeniu przedstawiamy uchwałę nr 189/201...
więcej

UWAGA AKCJA ,,MYŚLIWSKA PACZKA"

W związku z koniecznością pilnej zmiany regulaminu konkursu, informuję, że akcja zostaje zawieszona do czasu wprowadzenia nowego regulaminu.
więcej

AKCJA „MYŚLIWSKA PACZKA”

Zapraszamy wszystkich myśliwych do udziału w akcji ,,Myśliwska paczka” , regulamin uczestnictwa w załączeniu ...
więcej

Odstrzał sanitarny dzików

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 15 listopada 2018 r. w sprawie wysokości ryczałtu za wykonanie odstrzału sanitarnego dzików.
więcej

Radom w czołówce akcji Darz BÓR – Dasz Krew

Myśliwi okręgu radomskiego znaleźliśmy się po raz kolejny na drugim miejscu w ilości oddanej krwi, biorąc udział w akcji Darz bór- Dasz KREW dziękujemy i dalej działamy.
więcej

Nowe Czasopismo ,,Nemrod Radomski”

Z wielkim entuznazmem informujemy, iż ukazał się pierwszy w historii numer ,,Nemrod Radomski” - czasopismo przyrodniczo – łowieckie Zarządu Okręgowego PZŁ w Radomiu.
więcej

Kurs dla selekcjonerów

W dniu 23 listopada 2018 roku o godz. 16, 00 rozpoczyna się kurs dla selekcjonerów - czytaj dalej ...
więcej

Ocena rogaczy sezonu 2018 /2019

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Radomiu zawiadamia, że ocena prawidłowości odstrzału rogaczy odbędzie się w siedzibie ZO w dniach 19, 20, 21, 22, 23 listopada 2018r -czytaj dalej...
więcej

Jubileusz Koła Łowieckiego Ostoia

W dniu dzisiejszym myśliwi Koła Łowieckiego Ostoja Radom wraz z rodzinami i zaroszonymi gośćmi obchodzą jubileusz 40 – lecia działalności.
więcej

Kurs łucznictwa

Zapraszamy do uczestnictwa w kursie z łucznictwa, który jest organizowany z ZO PZŁ w Radomiu...
więcej