Aktualności arrow Aktualności arrow Wyniki Zawody Okręgowe
Wyniki Zawody Okręgowe
Wyniki Zawodów Okregowych z dnia 24.06.2017

 

 


Wyniki indywidualne z zawodów: Zawody Okręgowe - 24.06.2017


Klasa powszechna:
LOKATA     Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1     Kubik Bartosz Kamil P 85 90 50 50 275 93 93 186 461
2     Altawęgier Artur P 100 85 45 45 275 81 87 168 443
3     Barwicki Paweł P 95 80 50 45 270 72 81 153 423
4     Grzybowski Dominik P 65 95 45 45 250 81 92 173 423
5     Trepkowski Jacek Andrzej P 85 85 40 50 260 72 83 155 415
6     Kubik Ireneusz P 75 80 50 35 240 73 94 167 407
7     Górski Łukasz Błażej P 75 80 50 35 240 65 99 164 404
8     Szczepański Marcin Jan P 70 75 35 45 225 80 94 174 399
9     Sadkowski Michał P 70 75 45 40 230 71 93 164 394
10     Szymkiewicz-Wójcik Monika Ewelina P 65 75 45 40 225 68 97 165 390
11     Barszcz Mateusz P 65 70 40 40 215 79 90 169 384
12     Mężyk Hubert P 65 80 45 45 235 64 82 146 381
13     Janusz Bartłomiej Hubert P 70 90 30 30 220 78 79 157 377
14     Górski Wojciech P 85 80 40 40 245 27 98 125 370
15     Wójcik Michał P 55 90 50 40 235 57 78 135 370
16     Zbróg Dariusz P 75 75 45 35 230 56 83 139 369
17     Belowski Tomasz P 55 85 45 35 220 51 90 141 361
18     Kuśmierski Robert P 65 70 20 40 195 64 97 161 356
19     Nowak Mirosław P 80 70 45 40 235 64 53 117 352
20     Matera Tadeusz Wiesław P 65 75 30 30 200 69 79 148 348
21     Dudek Michał P 70 65 10 40 185 75 79 154 339
22     Petrykowski Maciej Szymon P 55 65 30 30 180 70 85 155 335
23     Derlak Jacek P 50 75 50 40 215 31 81 112 327
24     Warchoł Filip Hubert P 50 65 50 30 195 54 72 126 321
25     Walasik Marian Marek P 50 45 35 35 165 59 87 146 311
26     Wąsiewicz Piotr P 50 70 30 15 165 62 83 145 310
27     Wiosna Adrian Dariusz P 80 45 35 15 175 40 90 130 305
28     Ptaszek Krystian P 70 60 40 20 190 17 96 113 303
29     Jasiorowski Jerzy P 85 70 40 30 225 70 7 77 302
30     Kapusta Leszek Feliks P 55 65 35 35 190 30 75 105 295
31     Warchoł Jacek Józef P 50 65 25 35 175 48 69 117 292
32     Piwarski Andrzej Stanisław P 20 70 25 35 150 46 86 132 282
33     Łosiewicz Jacek P 60 65 20 40 185 18 68 86 271
34     Stefan Robert P 60 50 20 30 160 62 48 110 270
35     Barszcz Krzysztof P 50 70 50 30 200 14 47 61 261
36     Dudek Jerzy P 60 65 25 40 190 0 68 68 258
37     Kozłowski Piotr Kamil P 60 65 30 30 185 17 55 72 257
38     Maciak Marek Leszek P 75 45 35 30 185 26 46 72 257
39     Ślufarski Paweł Piotr P 50 65 25 25 165 5 84 89 254
40     Kołacz Jacek P 55 35 35 20 145 42 57 99 244
41     Walasik Piotr Tomasz P 45 60 35 20 160 22 59 81 241
42     Banaszek Wojciech P 45 65 15 15 140 40 59 99 239
43     Owczarski Waldemar P 40 45 35 30 150 30 49 79 229
44     Gawlik Damian Marcin P 45 25 10 35 115 23 68 91 206
45     Gajewski Dariusz Robert P 30 30 30 20 110 34 52 86 196
46     Mosiołek Łukasz P 25 25 10 25 85 19 52 71 156
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           


Klasa mistrzowska:
LOKATA     Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe
Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe
Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
1     Grzybowski Zbigniew M 85 95 50 50 280 92 93 185 465
2     Oleksik Marcin Paweł M 85 95 45 50 275 82 97 179 454
3     Zieliński Marcin M 85 95 50 50 280 73 91 164 444
4     Madej Jakub M 85 100 50 45 280 79 80 159 439
5     Olender Robert M 90 95 35 45 265 79 94 173 438
6     Krawczyk Paweł M 90 95 45 50 280 56 95 151 431
7     Sot Tomasz Janusz M 85 90 50 45 270 68 92 160 430
8     Jasiorowska Aleksandra Irena M 85 95 45 40 265 67 98 165 430
9     Markowski Marek Roman M 80 85 45 45 255 85 85 170 425
10     Sosiński Piotr M 85 95 50 50 280 63 81 144 424
11     Winiarski Dariusz Andrzej M 100 80 50 40 270 64 86 150 420
12     Jasiorowski Jan M 75 80 50 45 250 71 98 169 419
13     Jasiński Krzysztof M 80 85 50 50 265 71 78 149 414
14     Mężyk Dariusz M 90 85 50 40 265 59 81 140 405
15     Jędrusik Jan M 90 70 50 45 255 64 82 146 401
16     Celej Radosław M 75 85 40 45 245 72 78 150 395
17     Swat Tomasz Grzegorz M 80 75 35 50 240 70 85 155 395
18     Lewandowski Artur M 70 80 50 40 240 64 89 153 393
19     Korczak Tomasz Adolf M 75 80 35 45 235 58 81 139 374
20     Kozłowski Jan M 85 80 50 40 255 26 78 104 359
21     Tokarski Norbert Kamil M 75 65 40 45 225 43 91 134 359
22     Wiktorowski Cezary Stefan M 75 80 45 40 240 29 87 116 356
23     Żyłka Tadeusz M 75 80 30 40 225 37 90 127 352
24     Dziewit Dariusz M 75 75 45 35 230 64 53 117 347
25     Aleksandrowicz Tadeusz M 55 80 50 25 210 30 81 111 321
26     Szydłowski Michał Jerzy M 80 75 40 0 195 59 0 59 254
27     Dzigman Ryszard Mieczysław M 80 70 40 0 190 40 0 40 230
                           
                           
                           
                           
                           
                           
Wyniki drużynowe z zawodów: Zawody Okręgowe - 24.06.2017

Klasa Open
    Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
 
Kuropatwa Zwoleń
    Grzybowski Zbigniew M 85 95 50 50 280 92 93 185 465 1324 1
    Oleksik Marcin Paweł M 85 95 45 50 275 82 97 179 454
    Mężyk Dariusz M 90 85 50 40 265 59 81 140 405
Rosomak Radom
    Olender Robert M 90 95 35 45 265 79 94 173 438 1288 2
    Sot Tomasz Janusz M 85 90 50 45 270 68 92 160 430
    Winiarski Dariusz Andrzej M 100 80 50 40 270 64 86 150 420
Ogar Sułkowice
    Altawęgier Artur P 100 85 45 45 275 81 87 168 443 1202 3
    Sosiński Piotr M 85 95 50 50 280 63 81 144 424
    Petrykowski Maciej Szymon P 55 65 30 30 180 70 85 155 335
Darz Bór Białobrzegi
    Zieliński Marcin M 85 95 50 50 280 73 91 164 444 1198 4
    Swat Tomasz Grzegorz M 80 75 35 50 240 70 85 155 395
    Kozłowski Jan M 85 80 50 40 255 26 78 104 359
Jenot Grójec
    Jasiński Krzysztof M 80 85 50 50 265 71 78 149 414 1188 5
    Górski Łukasz Błażej P 75 80 50 35 240 65 99 164 404
    Górski Wojciech P 85 80 40 40 245 27 98 125 370
Sokół Radom
    Barwicki Paweł P 95 80 50 45 270 72 81 153 423 1176 6
    Jędrusik Jan M 90 70 50 45 255 64 82 146 401
    Żyłka Tadeusz M 75 80 30 40 225 37 90 127 352
BÓR Grójec
    Madej Jakub M 85 100 50 45 280 79 80 159 439 1165 7
    Szczepański Marcin Jan P 70 75 35 45 225 80 94 174 399
    Derlak Jacek P 50 75 50 40 215 31 81 112 327
Batalion Grójec
    Jasiorowska Aleksandra Irena M 85 95 45 40 265 67 98 165 430 1119 8
    Jasiorowski Jan M 75 80 50 45 250 71 98 169 419
    Stefan Robert P 60 50 20 30 160 62 48 110 270
Ryś Radom
    Celej Radosław M 75 85 40 45 245 72 78 150 395 1086 9
    Wójcik Michał P 55 90 50 40 235 57 78 135 370
    Aleksandrowicz Tadeusz M 55 80 50 25 210 30 81 111 321
Łoś Kozietuły
    Janusz Bartłomiej Hubert P 70 90 30 30 220 78 79 157 377 1048 10
    Zbróg Dariusz P 75 75 45 35 230 56 83 139 369
    Jasiorowski Jerzy P 85 70 40 30 225 70 7 77 302
Dzik Przysucha
    Tokarski Norbert Kamil M 75 65 40 45 225 43 91 134 359 924 11
    Walasik Marian Marek P 50 45 35 35 165 59 87 146 311
    Ślufarski Paweł Piotr P 50 65 25 25 165 5 84 89 254
Cyranka Grójec
    Dudek Michał P 70 65 10 40 185 75 79 154 339 907 12
    Wąsiewicz Piotr P 50 70 30 15 165 62 83 145 310
    Dudek Jerzy P 60 65 25 40 190 0 68 68 258
Dzik Nowe Miasto
    Matera Tadeusz Wiesław P 65 75 30 30 200 69 79 148 348 818 13
    Walasik Piotr Tomasz P 45 60 35 20 160 22 59 81 241
    Owczarski Waldemar P 40 45 35 30 150 30 49 79 229
Szarak Radom
    Wiktorowski Cezary Stefan M 75 80 45 40 240 29 87 116 356 806 14
    Kołacz Jacek P 55 35 35 20 145 42 57 99 244
    Gawlik Damian Marcin P 45 25 10 35 115 23 68 91 206
Bażant Warka
    Kuśmierski Robert P 65 70 20 40 195 64 97 161 356 552 15
    Gajewski Dariusz Robert P 30 30 30 20 110 34 52 86 196
Bażant Pionki
    Łosiewicz Jacek P 60 65 20 40 185 18 68 86 271 271 16
    Czerski Łukasz P 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Kluczyk Dariusz P 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
                             
                         
                         
 
                             
                         
                         

 

Klasa Powszechna
    Nazwisko Imię Kl. Konkurencje Śrutowe Konkurencje Śrutowe
RAZEM
Konkurencje Kulowe Konkurencje Kulowe
RAZEM
RAZEM RAZEM - DRUŻYNA Lokata
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
 
Rosomak Radom
    Kubik Bartosz Kamil P 85 90 50 50 275 93 93 186 461 1160 1
    Kubik Ireneusz P 75 80 50 35 240 73 94 167 407
    Warchoł Jacek Józef P 50 65 25 35 175 48 69 117 292
BÓR Grójec
    Szczepański Marcin Jan P 70 75 35 45 225 80 94 174 399 1120 2
    Sadkowski Michał P 70 75 45 40 230 71 93 164 394
    Derlak Jacek P 50 75 50 40 215 31 81 112 327
Łoś Kozietuły
    Janusz Bartłomiej Hubert P 70 90 30 30 220 78 79 157 377 1048 3
    Zbróg Dariusz P 75 75 45 35 230 56 83 139 369
    Jasiorowski Jerzy P 85 70 40 30 225 70 7 77 302
Kuropatwa Zwoleń
    Mężyk Hubert P 65 80 45 45 235 64 82 146 381 1045 4
    Belowski Tomasz P 55 85 45 35 220 51 90 141 361
    Ptaszek Krystian P 70 60 40 20 190 17 96 113 303
Jenot Grójec
    Górski Łukasz Błażej P 75 80 50 35 240 65 99 164 404 1031 5
    Górski Wojciech P 85 80 40 40 245 27 98 125 370
    Maciak Marek Leszek P 75 45 35 30 185 26 46 72 257
Sokół Radom
    Barwicki Paweł P 95 80 50 45 270 72 81 153 423 944 6
    Piwarski Andrzej Stanisław P 20 70 25 35 150 46 86 132 282
    Banaszek Wojciech P 45 65 15 15 140 40 59 99 239
Ryś Radom
    Wójcik Michał P 55 90 50 40 235 57 78 135 370 926 7
    Kapusta Leszek Feliks P 55 65 35 35 190 30 75 105 295
    Barszcz Krzysztof P 50 70 50 30 200 14 47 61 261
Cyranka Grójec
    Dudek Michał P 70 65 10 40 185 75 79 154 339 907 8
    Wąsiewicz Piotr P 50 70 30 15 165 62 83 145 310
    Dudek Jerzy P 60 65 25 40 190 0 68 68 258
Dzik Nowe Miasto
    Matera Tadeusz Wiesław P 65 75 30 30 200 69 79 148 348 818 9
    Walasik Piotr Tomasz P 45 60 35 20 160 22 59 81 241
    Owczarski Waldemar P 40 45 35 30 150 30 49 79 229
Ogar Sułkowice
    Altawęgier Artur P 100 85 45 45 275 81 87 168 443 778 10
    Petrykowski Maciej Szymon P 55 65 30 30 180 70 85 155 335
Dzik Przysucha
    Walasik Marian Marek P 50 45 35 35 165 59 87 146 311 721 11
    Ślufarski Paweł Piotr P 50 65 25 25 165 5 84 89 254
    Mosiołek Łukasz P 25 25 10 25 85 19 52 71 156
Darz Bór Białobrzegi
    Nowak Mirosław P 80 70 45 40 235 64 53 117 352 609 12
    Kozłowski Piotr Kamil P 60 65 30 30 185 17 55 72 257
    Cyngot Szczepan P 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bażant Warka
    Kuśmierski Robert P 65 70 20 40 195 64 97 161 356 552 13
    Gajewski Dariusz Robert P 30 30 30 20 110 34 52 86 196
Szarak Radom
    Kołacz Jacek P 55 35 35 20 145 42 57 99 244 450 14
    Gawlik Damian Marcin P 45 25 10 35 115 23 68 91 206
Łoś Radom
    Warchoł Filip Hubert P 50 65 50 30 195 54 72 126 321 321 15
Bażant Pionki
    Łosiewicz Jacek P 60 65 20 40 185 18 68 86 271 271 16
    Czerski Łukasz P 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Kluczyk Dariusz P 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Batalion Grójec
    Stefan Robert P 60 50 20 30 160 62 48 110 270 270 17